Страшна новина про смерть 13-річного хлопчика у селі Заріччя сколихнула Волинь. Це трапилося у Володимирі, неподалік першої школи, де навчався семикласник Олег.

Це була середа. У сьомому класі – шість уроків. На великій перерві п’ятеро хлопчаків, серед яких і Олег, вийшли на вулицю. Прямували до спортивного майданчика на території школи, але пішли далі, до води.

На вулиці було морозно, градусів 10. Хлопці, швидше за все, вирішили перевірити кригу на міцність. Олег – провалився. Береги річки не чіткі, є багато хащів і крига там крихка. За словами дітей, однокласники намагалися врятувати Олега. Інші кинулися кликати на допомогу. Почули крики жінка з дочкою, які переходили через міст. Дочка також намагалася витягнути дитину на берег: роздягнулася та пірнула у воду. Але тіло швидко віднесло течією. Саме вони і повідомили поліцію та рятувальників. Ті, кажуть, прибули за хвилини три. Знайшли дитину вже за декілька метрів від місця, де той провалився під лід. Тіло зачепилося за дерев’яний стовп.

Олегові було усього 13 років. Класна керівниця розповідає, як почула своїх учнів, – ледве не втратила свідомість. Олег, каже, був дрібним і спокійним. Вчителі не пригадують жодного конфлікту за його участі. Вчився на середньому рівні, але з улюблених предметів мав оцінки високі: трудове навчання, інформатика, фізкультура.

У поліції зазначили, що триває досудове слідство. Відкрили справу за статтею 115 – це умисне вбивство, але з відміткою «нещасний випадок».