Питання трансприкордонного співробітництва, розбудова пунктів пропуску та поглиблення культурних зв’язків між Польщею та Україною. Такі питання піднімали під час робочої зустрічі голови волинської ОДА Володимир Гунчик з польською делегацією. Особливо багато говорили про розбудову митних переходів.
Зокрема, домовились, що у пункті Устилуг-Зосин − має бути додатковий пункт пропуску. Спільний для обох країн, але на польській території. Тобто, українські та польські митники працюватимуть разом. З українського боку облаштують лише митно-сервісну зону. У ОДА кажуть, це − вимога Євросоюзу.

Щодо переходу Яготин-Дорогузьк, то тут потрібен ще один міст, аби збільшити пропускну здатність переходу, через який іде половина транспорту з Європи. У перспективі розбудова допоможе зменшити черги.
Поблизу цього переходу вже проклали майже 30 кілометрів дороги. Заплановано вкласти покриття безпосередньо від Шацька до Адамчуків. А вже тоді − Ягодина. Почати роботу з будівництва пункту переходу хочуть вже у 2018-му.
У тому числі, домовились, що весною на Волині відбудеться великий бізнес-форум на Шацьких озерах, у якому візьмуть участь представники бізнесу обох країн. Також сформують ініціативну групу, яка займатиметься підготовкою та реалізацією спільних українсько-польських проектів на 2018 рік.