Військовослужбовець Ігор Панашій, який у серпні в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки закидав камінням качку, отримав дисциплінарне стягнення.

Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід» Олександра Качмар, пише Суспільне.

Олександра Качмар підтвердила, що Ігор Панашій наразі проходить військову службу у військовій частині А 0959, що в Луцьку.

«Він перейшов саме з комендатури туди нещодавно. Він прожекторист прожекторного відділення роти зв’язку та радіотехнічного забезпечення батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення», – зазначила капітан ПвК «Захід».

З її слів, командиру військової частини А 0959, полковнику Віктору Меретіну про вчинок військовослужбовця відомо.

«Щоб такі випадки в подальшому не відбувалися, з ним (з Ігорем Панашієм – ред.) проведена робота, і він також отримав дисциплінарне стягнення. Йому оголосили догану. Є службова картка, де це внесено», – розповіла тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків з громадськістю.

Олександра Качмар зазначила: військовий усвідомив свою помилку та щиро розкаюється.
«Хочу сказати, що сам Ігор цей випадок проаналізував, тому він дуже жалкує про це. Подібних ситуацій у нього раніше не було», – додала тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків з громадськістю ПвК «Захід».

Зі слів представниці військової частини, пояснити мотивів убивства качки Ігор Панашій не зміг.

Нагадаємо, інцидент стався 26 серпня.

Особу зловмисника вдалося встановити завдяки опублікованому відео з камер відеоспостереження Центру безпеки. Порушником виявився військовослужбовець Ігор Панашій.
Чоловік попросив вибачення за свій вчинок.