В рамках виконання угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, представники компанії «Богдан Моторс» офіційно передали керівництву міської ради перші два тролейбуси із замовлених двадцяти дев’яти. 

Про це повідомили на сайті Луцькради.

“Ми довго йшли до цієї події, і цей перший крок носить символічний характер, він налаштовує на те, що наша співпраця продовжиться навіть після виконання умов угоди та отримання усіх нових тролейбусів. Ми не хочемо обмежитися тільки тими тролейбусами, що прописані угодою, а прагнемо забезпечити ними усе місто”, – звернувся до присутніх виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Нові 12-ти метрові тролейбуси з пониженим рівнем підлоги набагато кращі попередніх, адже мають поліпшені характеристики та сучасне програмне забезпечення. Для водіїв керування тролейбусом буде безпечним і комфортним, адже через встановлені відеокамери вони зможуть бачити все, що відбувається в салоні.

Окрім того, такі тролейбуси мають значно менші експлуатаційні видатки, вони зручніші для пасажирів, і за технічними характеристиками більш привабливі для міського комунального підприємства.

“Вже від завтра лучани зможуть скористатися новими тролейбусами на маршруті №15. Я думаю, вони чудово покажуть себе у експлуатації, а ми сподіватимемося якнайшвидше отримати наступні партії. За домовленістю із заводом, решту – 27 тролейбусів ми отримаємо поетапно вже до кінця серпня наступного року”, – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.