Більше року покупці квартир у житловому комплексі “Луцька Рів’єра” чекають на здачу помешкань в експлуатацію, мали б там жити уже з першого кварталу 2017 року. Люди кажуть, що зі свого боку всі умови – виконали, гроші сплатили, але от забудовники своє робити не поспішають.
П”ятого квітня близько 50 людей, чиї гроші уже вкладені у висотку зібралися поблизу новобудови. Хочуть почути відповіді від замовника будівництва – приватного підприємства “ТОРГІНВЕСТБУД-ЛУЦЬК” – коли зможуть заселитися. Але керівники фірми – зустріч проігнорували, на всі запитання відповідає делегована ними інженерка. Каже, як тільки міськрада дасть дозвіл.
Раніше будівництво заморожували та скасовували декларацію про початок будівельних робіт через те, що інспекторів архбудконтролю  не пускали на перевірку. Також на будівництві проводились обшуки, мовляв проблема з документами. Та відповідати на усі питання покупців інженерка відмовляється.
Схоже, що некомпетентними вона вважає і журналістів, бо категорично відмовляється говорити з ними. Така ж позиція і в інших представників компанії. Замість коментарів – швидко їде на іншу зустріч, пропонує покупцям зібратися на збори ще раз наприкінці квітня. Тоді вже обіцяє назвати точну дати здачі “Луцької Рів’єри” в експлуатацію.