Радник міського голови Ігор Поліщук пояснив, що підприємці Центрального ринку можуть працювати ще 2 роки.

Про це йшлося під час зустрічі Поліщука з базарниками, які прийшли до міської ради вимагати продовження договору оренди землі, – пише прес-служба мерії.

Строк дії Договору з Волинською обласною спілкою споживчих товариств закінчився ще 27.08.2019 року. Це означає, що Волинська облспоживспілка більше не має права оренди земельної ділянки, що знаходиться під Центральним ринком.

Директор юридичного департаменту Наталія Юрченко зазначила, що в Державний реєстр внесені дані про те, що договір оренди з Волинською облспоживспілкою припинено.

Ігор Поліщук запропонував підприємцям підписати договори з КП “Луцькі ринки”. Сплачуючи податки до міського бюджету, можна буде вести розмову про подальшу співпрацю та долю ринку. Він акцентував, що в такому стані, в якому ринок існує зараз, він бути не може. Адже там безлад та антисанітарія, і це псує історичну частину міста, відлякуючи туристів.

У свою чергу, підприємці вимагають гарантії ведення підприємницької діяльності на цій ділянці ще 15 років, то вони наведуть там лад самостійно. Підприємці відмовляються переїжджати на будь-яке інше місце, зокрема на ЛПЗ, куди їм пропонували раніше.

Поліщук гарантував, що підприємці зможуть ще два роки працювати на своїх місцях, адже для початку процесу перенесення чи реконструкції треба зробити багато кроків. Він зазначив, що робочі місця будуть збережені, але для цього необхідно йти на діалог та співпрацю, підписавши, для початку, договір з КП “Луцькі ринки”.

Радник міського голови спростував чутки про силове знесення ринку і наголосив, що завжди готовий до спілкування та обговорення нагальних проблем.