Польща продовжила обмеження на в’їзд іноземців до 13 травня.

Про це повідомили у прикордонній службі Республіки Польщі, – повідомляє zaxid.net.

Перетнути українсько-польський кордон може лише низка категорій українців і тільки у двох пунктах пропуску – Ягодин-Дорогуськ та Краківець-Корчова.

«Прикордонний контроль на внутрішньому кордоні продовжено до 13 травня цього року. Кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою можна перетинати лише у визначених місцях. Контроль триватиме в морських портах та аеропортах. Обмеження щодо в’їзду іноземців до Польщі також зберігаються», – йдеться в повідомленні.

Польські прикордонники зазначили перелік осіб, які можуть в’їхати на територію Польщі попри обмеження. Це іноземці, які мають карту поляка, право постійного або тимчасового проживання на території Польщі, мають дозвіл на роботу, а також водії вантажівок, які перевозять товари транзитом чи перевозять пасажирів.

Окрім цього, у прикордонній службі Польщі повідомили і про певні пом’якшення з 4 травня, однак вони не стосуються українсько-польського кордону, а лише внутрішніх кордонів з країнами ЄС. Для певних категорій осіб після перетину кордону скасовують обов’язковий карантин.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Відсьогодні деякі країни пом’якшують карантин: які обмеження знімають