Творчість як арт-терапія. З таким кредо пише свої картини польська художниця Катерина Кульпа, виставку якої вперше відкрили у Луцьку. Мисткиня завітала сюди із Вроцлава. Але для неї цей візит в Україну − далеко не перший. Протягом останніх двох років Катерина працювала у дитячому таборі в Закарпатті та у Гошівському монастирі, що на Франківщині. Проводила заняття арт-терапією із дітьми-переселенцями зі Сходу України.
Проводити тренінги з арт-терапії Катерина вирішила не так давно. До цього рішення вона прийшла через складні обставини у житті. У перервах між заняттями Катерина встигає створювати власні картини. Частину з них і презентували в Галереї мистецтв. Та за словами організаторки, це лише ескізи. Більшість із них художниця перемальовує на чотирьох- та п’ятиметрові полотна. Проте, поки що у Луцьку презентувати їх немає де.
Художниця планує і далі займатись волонтерською діяльністю в Україні. Вже 16 грудня малярка дасть майстер-клас із арт-терапії, де навчить досягати душевної гармонії через малювання. А наступний її візит запланований на літо 2018го року.