Поляки не проти українців

Втікати до сусідів. П’ятдесят шість відсотків поляків виступають за прийняття українських біженців. Про це свідчать результати опитування Центру дослідження громадської думки Польщі. Щодо мігрантів з інших країн, то понад сімдесят відсотків громадян не хочуть приймати втікачів з Близького Сходу та Африки. Третина респондентів проти надання притулку іммігрантам з мусульманських країн. Навіть якщо  Польща втратила б гроші не з державного бюджету, а з фондів ЄС.
Прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький раніше заявив, що майже півтора мільйона українців не зареєструвались біженцями тільки тому, що “у Польщі легко знайти роботу”.
На думку політтехнологів, таким чином Варшава виправдовує перед Євросоюзом свою відмову приймати шукачів притулку з країн Африки та Близького Сходу.
Однак, офіційний Київ спростовував слова Моравецького. Зокрема, посольство України в Польщі оприлюднювало заяву про “реальну кількість українських біженців”. У документі зазначили, що за десять місяців минулого року польська влада надала статус біженця лише п’ятдесяти шести громадянам України. Згідно з даними Євростату, у дві тисячі сімнадцятому притулку в сусідній країні попросили триста українців.

 

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone