Це обласний чемпіонат із спортивної радіопеленгації. У кожного учасника – навушники і приймач. Спортсмени шукають замасковані контрольні пункти, на яких розташовані радіопередавачі – в народі “лисиці”. Тому й змагання називають полюванням на лисиць. Перемогу здобуває той, хто витрачає на пошук найменше часу.

Змагання відбувалися три дні поспіль у лісі поблизу Гаразджі. Лучанка Аліна Лотоцька полює на лисиць вже чотири роки поспіль. Каже без радіопеленгації вже не уявляє своє життя.

Аліна і Дмитро цього року стали членами збірної України. Розповідають, здобули першість на чемпіонаті світу, який відбувався у Вінниці.

Плани у Дмитра й справді амбітні, хоч він займається радіопеленгацією всього півтора року. На цих змаганнях він був у команді учнів Заборольської школи, яка представляла Луцький район. Вони посіли третє місце. Друге – Обласний Центр науково технічної творчості учнівської молоді. А золото – у вихованців Луцького міського Центру науково-технічної творчості. За переможців “бігала” й Аліна Лотоцька.