Понад два з половиною мільйони застави сплатили за волинського аграрія Степана Москвича, якого антикорупційники підозрюють у розтраті держаних коштів. Про це кажуть працівники Державної судової адміністрації у місті Києві.

Національне антикорупційне бюро України підозрює колишнього директора Луцького комбінату хлібопродуктів номер 2 у розтраті зерна на суму близько шістдесяти мільйонів гривень.  Як встановило слідство, ПАТ «Аграрний фонд» (100% акцій цієї фірми належать державі) у листопаді 2013 року Степан Москвич передав збіжжя на відповідальне зберігання до Луцького КХП, а потім він на свій розсуд нібито ним розпорядився.

У своєму клопотанні правоохоронці просили обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою з альтернативою сплатити понад 67 мільйонів застави. Однак суд визнав таку суму непомірною для екс-директора Луцького КХП №2 й призначив йому заставу у розмірі понад два з половиною мільйони. Ця сума виявилась підйомнішою. Уже наступного дня на рахунки профільного управління надійшли гроші, Степана Москвича уже пообіді відпустили з-під арешту.