На дистанційному навчанні через темпи вакцинації від коронавірусу досі перебувають 3,3 тисячі шкіл, найбільше – у шести областях, серед яких – Волинь.

Про це розповіла заступниця міністра освіти Віра Рогова, пише УНН.

“У нас на 23 число було 4600+ закладів освіти, які були на дистанційній формі навчання, на сьогодні це 3300. За цих три дні ми бачимо покращення щодо вакцинації наших педагогів”, – сказала вона.

З її слів, найвищий рівень вакцинації педагогів у Києві, Сумській, Луганській, Донецькій, Харківській та Черкаській областях.

Але, за її словами, є області, де на дистанційному навчанні досі понад 40% шкіл, і таких регіонів – шість.

“Це Львівська, Вінницька, Одеська, Рівненська, Івано-Франківська і Волинська“, – зазначила вона, додавши, що ці області “під пильним контролем”.

Нагадаємо, 13 вересня уряд встановив нові карантинні правила. Вони набули чинності за тиждень – 20 вересня. Основна особливість нових правил – на вакцинованих людей з COVID-сертифікатом пропонується не поширювати певні обмеження “жовтої” та “червоної” зон. Сертифікати є двох видів – “жовті” та “зелені”.

При нових карантинних правилах дозволяється проведення масових заходів, якщо не менше як 80% організаторів таких заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть “жовтий” чи “зелений” COVID-сертифікат. За власником залишається рішення, чи надавати послуги лише вакцинованим клієнтам, чи дотримуватись усіх карантинних обмежень.