У Луцькому зоопарку – новий мешканець.

Про йдеться у сюжеті 12 каналу.

Три місяці тому у звіринці народилося мавпеня. Тепер у Луцькому зоопарку три чорночубих мангобея. Малюк вже адаптувався, й навіть переймає звички батьків.

“Він вже проявляє цікавість до одягу відвідувачів, так само може відійти на пару секунд від мами, подивитися, що в кишенях робиться (це улюблена цікавість мавп), і вже навіть дає себе поцілувати”, – розповідає годувальниця зоопарку Тетяна Пономарьова.

В основному малюк харчується молоком мами. Потроху починає куштувати і тверду їжу. Особливо полюбляє виноград.

Ім’я малюку обирав весь колектив зоопарку. Хоча були різні варіанти, вирішили назвати Любарт.

“В майбутньому, звичайно, цей малюк поїде до іншого зоопарку, і хочеться, щоб усі, хто його там буде бачити, знали, що саме це маля приїхало із міста Луцька”, – ділиться директорка зоопарку Людмила Денисенко.

Окрім того, особливе не лише ім’я, а й цей вид приматів. Рідкісні чорночубі мангобеї – є не у всіх зоопарках України. Батьки Любарта Льончик і Даша два роки тому приїхали до Луцька із Харкова.

“Пара цікава. Цікаво було те, як доглядав Льончик за своєю Дариною під час вагітності, як він зараз ставиться до малечі, які в них нові обов’язки з’явилися, тому що малечою не тільки мама опікується, а й тато”, – розповідає директорка зоопарку Людмила Денисенко.

А ще у цій сім’ї особливо розважаються. До прикладу, Льончик полюбляє поцупити щось у відвідувачів. А ось Дарина – по своєму зустрічає гостей.

“Спочатку сидить дивиться на вас дуже люб’язно, вона може дати лапку. Потім в якийсь момент вона просто кидається на вас, тим самим лякаючи. І їй це дуже подобається, в неї це хобі просто”, – ділиться годувальниця Тетяна Пономарьова.

Окрім чорночубих мангобеїв, поповнилася і родина зелених мавп. У них нещодавно народився вже сьомий малюк.