Збірна України розпочала з поразки виступи на чемпіонаті Європи-2020. У першому матчі команда Андрія Шевченка поступилася Нідерландам із рахунком 2:3. Попри поразку, у соціальних мережах українські вболівальники підтримують «синьо-жовтих» та дякують за характер та історичні голи. Зібрали найцікавіші реакції щодо першої гри української збірної на Євро-2020.

Попри пандемію та карантинні обмеження українська збірна не залишилася без підтримки на стадіоні. А вулиці міста Амстердама, де відбувся матч Нідерланди-України, заповнювалися українськими піснями. Який матч збірної України і без «Червоної рути?» – пише Громадське.

До 75-ої хвилини Україна поступалася із рахунком 0:2. Справжнім героєм матчу був голкіпер українців Георгій Бущан, який постійно рятував команду.

А потім Андрій Ярмоленко після зміщення в центр пробив точно у дев’ятку. І це перший гол збірної України за дев’ять років на чемпіонатах Європи після дебютного матчу на Євро-2012.

На 79-й хвилині Роман Яремчук зрівняв рахунок. Раділи українці і на стадіоні в Нідерландах… і в Києві, де на стадіоні НСК «Олімпійський» проводилася трансляція матчу.

Але на останніх хвилинах збірна України пропустила гол від Дензела Дюмфріса. Як результат, 3:2. Перемога Нідерландів. Проте за цю поразку не соромно, пишуть українці в соціальних мережах.

Голи: Джоржіньо Вейналдум 52, Ваут Вегхорст 57, Дензел Дюмфріс 85 – Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук 79

Нідерланди: Мартен Стекеленбург – Дензел Думфріс, Юрріен Тімбер (Йоель Фельтман 87), Стефан де Врей, Дейлі Блінд (Натан Аке 64), Патрік ван Аанхолт (Овен Вейндал 64) – Мартен де Роон, Джоржіньо Вейналдум, Френкі де Йонг – Ваут Вегхорст (Люк де Йонг 87), Мемфіс Депай (Донуел Мален 90+1)

Україна: Георгій Бущан – Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко – Руслан Малиновський, Сергій Сидорчук, Олександр Зінченко – Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук, Олександр Зубков (Марлос 11, Микола Шапаренко 64).