У деяких водіїв заборона паркування на певних вулицях Луцька викликала негативну реакцію. А саме, у частині Старого міста та Центрального ринку, вулиць – Глушець, Галшки Гулевичівни, Сенаторки Левчанівської, Ковельської і Замкової. Тут уже встановили спеціальні знаки, проте автівки вздовж смуги і досі стоять.

За день інспектор муніципальної варти видає близько сорока-п’ятдесяти штрафів. Разом із Костянтином ми проінспектуємо територію навколо Центрального ринку.

Люди на зауваження і прохання муніципалів реагують по-різному.

Ситуація з паркуванням біля ринку здавна була небезпечною, точніше тут панував справжній хаос. Адже тут тіснились торговці, пішоходи і, власне, водії. Тепер – тільки транспорт.

Пішоходів такі зміни, кажуть, влаштовують. Проте, усіх турбує те, де ж водії лишатимуть свій транспорт.

У Департаменті кажуть, що на затори в районі Старого міста довгий час скаржились і водії, й пішоходи. Тож вони були зобов’язані навести лад.

Також, зазначили, що в спеціальних кишенях, які облаштовані поруч з ринком, паркуватимуться водії з інвалідністю. Решта ж, буде розміщувати свої автомобілі на законних парковках, які є поблизу ринку. Водночас, в патрульній поліції кажуть, що знаки – незаконні. Згідно із законом, розміщення вказівників мали б погодити із відділом безпеки дорожнього руху. Цього зроблено не було. Тому правоохоронці вимагають демонтувати ці знаки.