Покарання за жорстоке поводження з тваринами посилили ще три роки тому. Але є люди, які й досі безжально викидають домашніх улюбленців.

Одна з таких собак – алабай Ума. Її, найімовірніше, покинули господарі через проблеми зі здоров’ям.

Історія Уми – особлива, адже вона сама знайшла нових господарів.

Фотографка 12 каналу Поліна Березюк побачила оголошення про виснажену собаку, що блукає на вулицях Луцька кілька тижнів тому. Зізнається: одразу ж вирішила забрати її собі.

“Я мусила порадитися із мамою. Вона підтримала моє рішення й ми пішли у ті райони Луцька, де бачили цю собаку. Ми довго шукали її, але марно. А наступного дня я побачила оголошення у фейсбуці про те, що ця сама собачка прийшла до ветклініки “Кіт “Леопольд” і сиділа біля входу.  Ми одразу ж вирішили поїхати туди і знайомитися із нашим майбутнім улюбленцем”, – розповідає Поліна.

Лікарка Яна Коханюк сказала, що собаці приблизно вісім років. Це доволі зрілий вік, у якому тварина вже має чітко сформований характер.

“Ми дуже дякуємо Яні, яка взяла собаку на перетримку протягом двох тижнів. У неї, до речі діагностували анорексію. Але ми робимо усе, аби Ума скоріше одужала. За два тижні вона набрала вже 9 кілограмів”, – каже Поліна.

Увесь цей час Поліна разом із мамою щодня навідувалися до тварини – аби вона звикала до нових господарів. Паралельно собаку навчали новим командам.

 

Нині Ума вже остаточно переїхала у нову сім’ю, яка придбала їй просторий вольєр. Через проблеми зі здоров’ям тварина потребує особливого догляду.

Родина Поліни витратила вже понад 12 тисяч гривень, але собака все ще потребує лікування (попереду – УЗД і операція). Тому усіх небайдужих просять долучитися до її порятунку:

5168 7573 4892 0739
Сидорчук Г.П.