Посадовці, які фактично зірвали програму харчування у Збройних Силах Украіни, мають за це відповісти.

Те, що Верховна Рада була змушена ухвалювати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в екслюзивному інтерв‘ю для телеканалів «Прямий», «Еспресо» та «5 канал».

«Після того, як ми збудували армію, запустили в більшій половині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не запровадили необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов’язки», – обурився Порошенко.

«Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, що ми підтримали зазначений законопроект, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?» – наголошує Порошенко.

«Ми не можемо, щоб над Україною, а особливо над її Збройними Силами проводили такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними. Таку я прийняв армію. Не було харчів, голодні, роздягнуті, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували?! За це мають понести відповідальність винні», – переконаний п’ятий Президент.