У Луцьку відновлять вісім зупинок громадського транспорту. У міськраді кажуть – відновили саме ті, на скасування яких найбільше скаржились містяни.

Рішення про скасування понад вісімдесяти зупинок, включно із цією, виконком Луцькради прийняв ще у травні. Тоді посадовці запевняли, що ці нововведення необхідні. За їх словами, міський трафік обстежували довго, і робили це не тільки луцькі спеціалісти, а професіонали із Харкова.

Але виявилось, що лучанам зміни не дуже сподобались. Тому після скасування зупинок містяни буквально засипали міськраду скаргами.

На черговому засіданні виконкому вирішили відновити вісім із вісімдесяти трьох зупинок, на ліквідацію яких найбільше скаржились містяни.  Йдеться про такі адреси: Відроження 14А, дві зупинки на Конякіна 15А, Львівська 124А, Шевченка 41, Шопена 11 та Шопена 12.

Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт запевнив, що чиновники, які готували проект про скасування 80 зупинок, понесуть відповідальність. Яку саме, не пояснив. Зате – вибачився перед лучанами.

Вже незабаром на поновлених зупинках знову встановлять відповідні знаки.