Як зарадити тим, хто протягом п’яти років живе в невіданні, де їх сини та чоловіки. На Волинь приїхали представники Громадської організації «Об’єднання рідних безвісти зниклих «Надія» аби залучити наш регіон до спільної благодійної допомоги таким сім’ям по всій Україні.

Два сини лучанки Катерини Хом’як служили в батальйоні “Айдар”. Після одного з вересневих боїв 2014 року, розповідає жінка, зв’язок із хлопцями обірвався.

Катерина Хом’як скаржиться, що держава не  піклується про сім’ї, в яких трапилась подібна біда. До Луцька приїхали волонтери із Дніпропетровська аби закликати волинську верхівку до спільної підтримки на регіональному рівні родин безвісти зниклих.

Владці підтверджують, що нині скористатися державною підтримкою нелегко, однак переконують, що на обласному рівні роблять усе можливе.

Активісти просять пришвидшити створення реєстру зниклих бійців. Держслужбовці зауважили, що великі сподівання у вирішенні цих питань покладають на Комісію з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, яку Уряд утворив навесні цього року.