“Повноважень ще не маю, але дію”: Ігор Чайка взявся за врегулювання “карантинного” конфлікту в Ковелі
Переможець виборів у Ковелі Ігор Чайка взявся за врегулювання “карантинного” конфлікту у місті. Нагадаємо, що Ковель опинився у червоній зоні, тож там посилили обмеження. Підприємці виступили проти карантину, спочатку влаштувавши мітинг під стінами міської ради, а згодом – перекривши трасу міжнародного сполучення.
Оскільки чинна влада жодних дій у вирішенні проблеми не робить, врегулювати конфлікт вирішив Ігор Чайка. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.
Текст допису подаємо без змін.
***
Стара, але поки все ще чинна влада у Ковелі, наостанок своєї каденції спровокувала протести підприємців. Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням Олега Кіндера перевела на дистанційне навчання школи, закрила дитсадки, ресторани, кафе, перукарні, торгові центри та ринки.
Думка самих підприємців при прийнятті цих рішень, традиційно, нікого не цікавила. До того ж, вся владна верхівка Ковеля раптово зникла зі своїх робочих кабінетів та безвідповідально залишила рядових службовців міськвиконкому та ситуацію напризволяще.
Разом з чинними депутатами міськради Ігорем Пінісом, Сергієм Кошаруком та Андрієм Мілінчуком взялися врегулювати проблему. Так, 3 листопада під тиском підприємців вдалося скликати позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, на якому головував перший заступник міського голови Михайло Гетьман.
В підсумку отримали звернення до такої ж Регіональної комісії з пропозицією послабити санітарні та протиепідемічні заходи з урахуванням вимог та зобов’язань підприємців – їх напрацювали у відділі економічного розвитку та торгівлі.
Вчора, 4 листопада, підприємці перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава поблизу Люблинця, що надало проблемі публічного резонансу. Паралельно ми комунікували з обласною владою та підприємцями з інших волинських міст, де також відбувались акції протесту.
На 15 годину 4 листопада наші представники разом із підприємцями з Володимира-Волинського отримали аудієнцію і мали можливість розповісти про свої проблеми в ОДА: наші вимоги озвучать за допомогою селекторного зв’язку на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС — саме вона й встановлює обмеження в регіонах з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Крім того, 5-го листопада з ініціативи чинних депутатів в сесійному залі будинку рад відбудеться 73-я позачергова сесія міської ради, яка має підтримати рішення місцевої комісії ТЕБ та НС щодо послаблення карантинних заходів з урахуванням пропозицій підприємців… Так, крок за кроком, врегульовуємо ситуацію. Повноважень не маю, але дію… Спасибі всім, хто небайдужий!
І наостанок, поясню свою позицію щодо локдаунів (закриття на карантин). Я переконаний, що найкращий захист від розповсюдження Ковід-19, це суворе дотримання карантинних обмежень, серед яких носіння масок, соціальна дистанція, використання антисептичних засобів тощо. Закриття закладів не захистить громадян, а лише спричинить додаткову шкоду. Непрацюючий бізнес – це відсутність податків та порожні місцеві бюджети. А з порожніми бюджетами ми не зможемо допомагати вже хворим, платити зарплати бюджетникам та утримувати комунальну сферу міста. Тому я категорично проти будь-яких локдаунів. Я за сумлінне дотримання рекомендацій Мінохорони здоров’я.
На жаль, я ще не маю повноважень міського голови. Ці повноваження я отримаю лише тоді, коли Ковельська територіальна виборча комісія оголосить фінальні результати виборів міського голови та депутатів міської ради. Проте, як мені стало відомо, діюча міська влада подала позов до суду, щоб зробити переголосування за депутатів міської ради на одному з ковельських виборчих округів.
Якщо суд прийме таке рішення, новообраний мер та депутати не зможуть приступити до роботи ще мінімум місяць. Але це не означає, що без офіційного статусу мера я не буду боротися за ті принципи, які декларував під час виборів. Дякую всім небайдужим за підтримку. Ми переможемо разом!
Останні публікації
- На Рівненській АЕС завершився перший постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління АТ «НАЕК «Енергоатом»
- FIЇNKA готує перший концерт у Луцьку
- РАЕС отримала чергову міжнародну допомогу від Норвегії
- Як відбувається ТО газових мереж загального користування
- Чи варто купувати паяльну станцію
- Як вибрати стильну чоловічу футболку: поради для кожного
- Кімнатний зволожувач повітря: ідеальний мікроклімат у вашому домі
- Робота з комфортом: що потрібно мати при собі
- Сумка для військових: на що звернути увагу при виборі
- Що потрібно для організації роботи в офісі?
- Перевірка авто за держномером та VIN кодом: швидко, зручно, надійно
- Золоті сережки – прикраси, які працюють як мейкап
- Шкарпетки для всієї родини: як вибрати надійного постачальника
- Як правильно вибрати розмір матраца?
- ТОП помилок при виборі плойки: Що варто знати, аби не «пролетіти» з покупкою
- ФОП У Польщі: головні особливості такої підприємницької діяльності
- Друк стікерів: від ідеї до готового продукту
- Корпуси мембран: асортимент та вибір у компанії «Перша вода»
- Краматорський прикордонний загін запрошує охочих для проходження служби в підрозділі
- Як організувати переїзд офісу з вантажниками?
- Оренда офісів у Києві з Thec: комфорт, зручність, інновації
- ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У СІМЕЙНИХ СПОРАХ: НА ЩО РОЗРАХОВУВАТИ
- Успішна соцполітика – одна із складових безпечної та надійної роботи РАЕС
- Як купити сейф для зброї, рушниць та боєприпасів у Києві та Україні
- Сонцезахисний крем: захист від UV-променів для здорової шкіри
- Рубашки чоловічі: топові тренди та як їх носити
- Як на Рівненській АЕС моніторять радіаційний стан території у місті-супутнику
- Лєра Мандзюк привезе у Луцьк «Інтимний стендап» і нові гарячі жарти
- Газмережі нагадують: не забудьте передати покази лічильника!
- Підбір авто у Києві: що враховувати під час вибору авто
- Сонцезахисний крем: захист від UV-променів для здорової шкіри
- Як вступити до онлайн школи: покроковий гайд для батьків і учнів
- Ювелірний магазин: де знайти ідеальний подарунок?
- Чи можна робити ботокс для волосся в домашніх умовах: плюси та мінуси
- Нотаріальний переклад юридичних документів: чому він важливий
- Композитна терасна дошка: як вона змінює сучасний ландшафтний дизайн?