Вибиті шибки та купа скла на асфальті. В одній із луцьких багатоповерхівок, що на вулиці Грушевського пролунав вибух. Місцевих жителів дивний звук не на жарт сполохав, тож на місце події одразу викликали поліцію та медиків. Детальніше про пригоду – далі у сюжеті.

На асфальті досі валяється купа скла, а на 5 поверсі видніється балкон з вибитими шибками. Сусіди діляться, надвечір 14 червня почули дивний звук.

На місце події одразу викликали рятувальників та медиків. Вибух пролунав у квартирі, де мешкав літній чоловік. Причиною тому стало необережне поводження з газом.

«Власник квартири, швидше за все, не відчув запаху газу, яким була наповнена кухня, і, очевидно, десь увімкнув плиту чи запалив сірник. Щодо причини, то можна сказати, що це необережність», –повідомив речник ГУ ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров.

Сусіди кажуть, ймовірно, чоловік хотів приготувати їжу чи щось підігріти. До слова, через вибух на кухні повилітали вікна та обсипалася штукатурка в кімнаті. Господар, на щастя, вцілів.

«Йому надана була медична допомога без госпіталізації. Інших постраждалих під час цього випадку не було», – зазначив Володимир Нестеров.

Рідні забрали чоловіка до себе. Ми зустріли їх біля квартири. Коментувати ситуацію вони відмовилися, втім, у дідуся видно перебинтовану руку. Сусіди ж розповіли: чоловік дуже привітний, і жодних претензій до нього не мають.

«Хороший дід. Він підприємницькою діяльністю займався. Такий вихований. З освітою. В нього жінка померла, була дуже хороша», – розповіла сусідка.

До слова, звати чоловіка Віктор Тихонович. Йому 77 років, і останні кілька років дідусь мешкав один.

На щастя, у цій пригоді чоловік сильно не постраждав. Вогонь не зайнявся, тож і помешкання вціліло, за винятком незначних пошкоджень на кухні. Рятувальники нагадують усім бути вкрай обережними під час користування газовими приладами, аби не накликати на себе біду.