Звуки скрипки, кларнету та фортепіано. Луцький концерт об’єднав музикантів зі США, Франції та України. Щоправда в програмі були твори тільки французьких композиторів Мійо, Дебюсі, Пуленка, Сен-Санса.

До Луцька завітав Володимир Ципін зі США. Скрипаль одного з найбільших оркестрів світу – симфонічного оркестру Нью-Йоркської філармонії, соліст, камерний музикант, майстер-тренер і композитор. Музикант грає на скрипці відомого італійського майстра Гварнері.

Партію на кларнеті виконав француз Семюель Берто. Свій перший сольний концерт він зіграв у 16. Після цього успіху виступав у різних музичних жанрах у багатьох країнах світу. До Луцька приїхав вже не вперше.

Додала жіночності цьому тріо лучанка Софія Петлій, яка грає на фортепіано. Вона народилась у музичній родині, тож з інструментом “на ти” з дитинства. За плечима вже має безліч премій на міжнародних конкурсах.

Така музична колаборація підкорила глядачів.

Концерт організували в рамках проекту “Music Tempus” Факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Основна його ідея – співпраця українських виконавців із зарубіжними.