У Прилуцькому на дорозі під час руху вибухнув автомобіль “Газель”. За його кермом перебував дев’ятнадцятирічний лучанин. Він перевозив хлібобулочні вироби. До місця призначення товар не довіз, але, на щастя, лишився живим. Про загоряння машини повідомили о шостій ранку. Рятувальники прибули на місце вже через 10 хвилин й ліквідували залишки пожежі.

Ймовірна причина загоряння – замикання проводки. Далі – загорівся бензин, а вже після нагрівання зірвався й газовий балон. Степан Пась щодня переобладнує машини з бензину на газ. Експерт говорить, що в цьому випадку призвело до пожежі неправильне використання транспорту.

Так само, часто, не надають цьому значення й водії.

Нині в Україні їздять на газу більше мільйона водіїв. Значна частина транспорту – переобладнана самотужки й не є безпечною у використанні. Тож експерти, радять уважніше ставитись до своїх автівок аби вберегти, в першу чергу, себе.

Авто згоріло вщент за 10 десять хвилин. На перехресті у Прилуцькому вибухнула вантажівка “Газель”. Від товару й транспорту не лишилось і сліду. Дев’ятнадцятирічному водієві, який перевозив хлібобулочні вироби, дивом вдалось вижити.