На Луцькому цвинтарі, що поблизу села Гаразджа, трапилася пожежа. Горіло імпровізоване сміттєзвалище. Про подію повідомила місцева мешканка. Вогонь та дим помітили близько чотирнадцятої години. Вогнеборці прибули лише за дві години. Двох машин вистачило, щоб лише локалізувати полум’я. Загалом рятувальникам вдалося погасити пожежу о-пів на 12-ту ночі.
Зараз працівники управління Державної служби надзвичайних ситуацій встановлюють причини займання. За попередньою версією – необережне поводження з вогнем.
Це імпровізоване сміттєзвалище розкинулося на площі розміром з половину футбольного поля. Туди зносять сміття після прибирання могил, тут є вінки, дерев”яні хрести та суха трава – усе легкозаймисте.
В разі доведення підпалу, справу передадуть правоохоронцям. Вже вони мають право відкривати провадження. За умисний підпал сміття чи сухої трави Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за статтею 771. Нею передбачено накладення штрафу на громадян від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Свої санкції можуть накласти і екологи.