Кількість загиблих внаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 12 осіб.

Про це повідомляє theБабель з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Під час розбору завалів о 00:35 рятувальники виявили тіло жертви, ще одного загиблого працівники ДСНС знайшли о 5:15. Як повідомляє поліція Одеської області, наразі триває процес їх упізнання. Таким чином, кількість загиблих зросла до 12. Через пожежу постраждали 30 людей, в лікарнях залишається девʼять із них.

Від початку розбору завалів вивезено 1,3 тис. кубометрів будівельних конструкцій. Всього до робіт залучено 275 людей та 41 одиницю техніки.

  • У неділю в Одесі рятувальники знайшли тіла ще двох загиблих В Одесі знайшли тіла ще двох загиблих на пожежі в коледжі через пожежу у коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.
  • 4 грудня в Одесі загорівся будинок-памʼятка архітектури В Одесі третю годину горить коледж, вогонь охопив 2000 м. кв. будівлі. Більш ніж десять потерпілих, загинула студентка, в якому розміщується низка фірм та установ, зокрема Інститут морської біології, Одеський філіал Інституту археології НАН України. У пожежі загинула молода дівчина, 27 людей постраждали (зокрема 13 підлітків і 7 пожежників).
  • В Одеській ОДА можливою причиною пожежі назвали пошкоджений подовжувач. ЗМІ повідомляли про стару проводку, яку не ремонтували з 1966 року.
  • 7 грудня поліція встановила перших підозрюваних у справі про пожежу в одеському коледжі Поліція встановила перших підозрюваних у справі про пожежу в одеському коледжі.