У Ковелі гасили умовну пожежу в гуртожитку промислово-економічного коледжу. В ході пожежно-тактичних навчань відпрацьовували координацію дій адміністрації навчального закладу, підрозділів рятувальної служби, “швидкої” та поліції.

Лічені хвилини тривала евакуація людей з гуртожитку та головного корпусу навчального закладу. До місця займання на шостому поверсі рятувальники добиралися східцями та за допомогою автодрабини.

Представники міськрайонного відділу ДСНС також перевірили протипожежну безпеку в гуртожитку та навчальному корпусі коледжу.

На площі перед головним корпусом коледжу учням та викладачам розповіли, як правильно поводитися на пожежі, перевірили їхнє вміння користуватися засобами пожежогасіння. Викладач фізичного виховання технікуму Руслан Ющук каже: “Із завданням впорався, бо мав відповідну підготовку”.

Ковельський промислово-економічний коледж є відокремленим структурним підрозділом Луцького національного технічного університету та одним з найбільших навчальних закладів Ковеля.