16 жовтня знайшли тіло зниклого Олексія Веремійчика.

Новина про це приголомшила усіх, хто знав посадовця. Особливо ж – рідних, друзів, товаришів.

На сайті Луцької міськради опублікували некролог колеги.

Подаємо текст сумного повідомлення без змін:

«12 жовтня під час відпочинку трагічно загинув наш колега, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексій Веремійчик.

Молодий, креативний керівник, професіонал, громадський лідер, організатор фестивалів та молодіжних заходів. Йому вдавалося згуртувати навколо себе активну патріотичну молодь та однодумців. Прагнув зробити наше місто кращим, впізнаванішим в Україні та за її межами.

Йому б ще жити й жити. Та смерть — невблаганна. Забрала сина від батьків, чоловіка і батька від дружини та доньки, хорошого відданого друга та колегу для усіх нас.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, депутати, члени виконавчого комітету, колектив міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі Олексія Веремійчика. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Спочивай, Олексію, в Царствії Господнім. Нехай душа твоя оселиться там, де праведні спочивають.

Вічна пам’ять».

Довідково.

Олексій Веремійчик народився 9 червня 1984 року у м.Луцьку. У 2007 році закінчив Національний «Львівська політехніка» та отримав вищу освіту за спеціальністю «Прикладна лінгвістика».

Працював програмістом Волинського державного коледжу технологій та бізнесу.

З 2008 по 2014 був головним спеціалістом, завідувачем сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення національної служби посередництва та примирення у Волинській області.

З 2014 року – спочатку начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради, з 2017 року – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чоловіки, які були у човні з Олексієм Веремійчиком, плутаються у свідченнях і не допомагають у пошуках, – дружина