Пральні машини Bosch відомі своєю ефективністю, довговічністю та передовими технологіями. Однак, як і будь-який пристрій, вони не застраховані від проблем. Розуміння цих загальних проблем може допомогти вам краще підтримувати вашу машину у технічно справному стані та продовжити її життя.

Не обертається барабан

Одна із проблем, яка не часто трапляється з пральними машинами Bosch, – це відмова барабана обертатися. Ця несправність може бути спричинена кількома причинами, такими як несправний ремінь, відмова самого двигуна або “глюки” у програмному забезпеченні машини.

Перш ніж звертатися за професійною допомогою, бажано перевірити, чи рівномірно розподілена білизна у барабані. Нерівне навантаження може зупинити рух барабана.

Іноді просте перезавантаження машини може допомогти усунути незначні помилки в програмі керування, які могли б вплинути на роботу пральної машини.

Якщо усунення розбалансування не допомогло і перезавантаження прання не дало потрібного результату, то усунення проблеми з ременем або самим барабаном краще довірити фахівцю.

Викликайте майстра для ремонта пральної машини додому.

Вода не надходить у барабан

Ви запустили цикл прання та виявили, що вода не надходить у барабан, причин цієї проблеми може бути декілька.

Перше, що потрібно зробити, це вимкнути пральну машину та перевірити чи є вода в системі та чи включений кран на подачу води. Потім перевірте шланг щодо цілісності. Якщо шланг справний, кран відкритий, і вода в системі є, слід перевірити фільтр, можливо він засмічений і вимагає чищення. Якщо проблема не вирішилася, то вам потрібен майстер.

Витік води у пральній машині Bosch

Витік води у пральній машині Bosch може призвести до значних незручностей та потенційних збитків вашої власності, якщо її не усунути швидко. Часто витік води виникає через від’єднання або пошкодження шлангів, зіпсованого гумового ущільнення дверцят або проблем у насосі.

Регулярний огляд та своєчасна заміна будь-яких зношених деталей є важливим кроком у запобіганні таким витокам.

Дуже важливо перевірити, що всі шлангові з’єднання герметичні та безпечні, щоб вода не протікала в цих місцях.

Якщо витік відбувається через несправний насос, то, ймовірно. в процесі віджиму ви почуєте додаткові, не характерні для нормальної роботи пральної машини, звуки та воду на підлозі.

У такому разі вам варто викликати майстра додому,

замовивши ремонт пральної машини Bosch у найближчому сервісному центрі з ремонту пральних машин.

Шум або вібрація

Коли пральна машина Bosch видає незвичайні звуки або виявляє надмірне тремтіння, це може означати, що речі всередині пристрою розподілені нерівномірно і створюють дисбаланс.

У такому випадку може допомогти простий розподіл речей.

До того ж, зайвий шум може створювати якийсь предмет, на кшталт монет, ключів тощо. В цьому випадку потрібно зупинити прання та прибрати такі речі з машинки.

Ще одним фактором шуму та сильної вібрації пральної машини Бош може бути неправильне її встановлення. Необхідно перевірити, чи встановлена ваша техніка за рівнем.

Технічне обслуговування

Періодичне очищення фільтра від бруду, забезпечення цілісності шлангів може запобігти багатьом питанням з набором або витоком води. Регулярне «холосте» прання зі спеціальними засобами від накипу захистить вашу техніку від поломок тену.

Ці нескладні дії не тільки сприяють збільшенню терміну служби пральної машини, але й гарантують, що вона залишиться надійним союзником у ваших регулярних праннях.

*реклама