На Волині посадовець одного із державних лісгоспів “прорахувався” при визначенні координатів ділянок рубок і завдав збитків державі на суму 1,2 млн. грн.

28 січня слідчі поліції відділення поліції №1 (смт Маневичі) Камінь-Каширського районного відділу поліції спільно із працівниками Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Маневицької місцевої прокуратури повідомили йому про підозру. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що працівник лісгоспу, що розташований на території району, під час відведення лісосік у 2019 році допустив прорахунки при визначенні координатів ділянок рубок на місцевості.

Незаконні дії чиновника спричинили порубку ділянки лісового масиву, яка не була передбачена матеріалами відводу, що завдало державі близько 1 млн. 200 тис. грн збитків.

За скоєне посадовцю загрожує до 5 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади. Досудове розслідування у справі триває.