18 березня у прокат вийде фільм “Антон і червона химера” режисера Зази Урушадзе. Волиняни зможуть його подивитися у кінотеатрі “PremierCity”. А ще гостей чекає сюрприз – можливість поспілкуватися із творчою групою, яка працювала над створенням стрічки.

Зустріч відбудеться у “PremierCity” 21 березня о 13:00. Глядачів чекає не лише сама стрічка, а ще й кадри зі знімань та спілкування з акторами й продюсером кіно.

Про що кіно? Сюжет розвивається 1918 року в Одеській області, а точніше – в маленькому німецькому поселенні, куди після погрому випадково потрапляє єврейська сім’я: батько та син Яша. У останнього зав’язується дружба з німецьким хлопчиком Антоном, і разом вони стають свідками великих історичних подій.

Стрічка «Антон і червона химера», яка створювалася в копродукції України, Грузії, США, Литви і Канади стала останньою роботою Зази Урушадзе. Відомий грузинський режисер, продюсер та сценарист помер у грудні 2019-го, йому було 53 роки.

Заза Урушадзе, зокрема, відомий своєю режисерською роботою над стрічкою «Мандарини», номінованою 2015 року на премію «Оскар» від Естонії. Загалом вона отримала більше 15 нагород на міжнародних фестивалях.