Завтра Володимир Зеленський у прямому ефірі відповідатиме на запитання журналістів. Глава держави погодився виділити на пресмарафон цілий день.

Представники медіа ставитимуть запитання президенту групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Тобто кожному журналісту на запитання відвели приблизно три хвилини.

Як повідомила 12 каналу прес-секретарка Зеленського Юлія Мендель, такий формат зустрічі обрали для того, щоб дати можливість усім медіа, як українським, так і закордонним, поставити запитання президенту.

Також прес-секретарка глави держави зазначила, що Kyiv Food Market надає приміщення для проведення пресмарафону безкоштовно.

“Ми попросили, щоб від одного видання видання був один журналіст, один фотограф та один оператор. Якщо журналісти акредитовуються по двоє, то нам доведеться поставити їх перед вибором – хто піде”, – наголосила Юлія Мендель.

Громадськість критикувала Зеленського за те, що він не провів традиційну прес-конференцію за результатами  ста днів на посаді. Замість цього на телеканалі 1+1 вийшло інтерв’ю з президентом, яке провів актор та колега по знімальному майданчику серіалу “Слуга Народу” Станіслав Боклан.