Депутати Прилуцької сільської ради вчергове проголосували за надання згоди на об’єднання з Луцьком. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Олександр Озінович.
За його словами “за” проголосували вісім депутатів, сільський голова – Валентин Арчибасов утримався. У вересні 2017 року стільки ж депутатів Прилуцької сільської ради погодили об’єднання із Луцьком, але очільник громади наклав вето на це рішення.
Якщо сільський голова не скористається таким правом знову, то процедура об’єднання наступна: створюється робоча група за участі депутатів Луцької міської та Прилуцької сільської рад. Вони напрацьовують проект рішення та план організаційних заходів щодо об’єднання. Далі протягом 60 днів тривають громадські обговорення цих документів. Опісля сільська та міська ради мають схвалити напрацьовані документи. Потому їх скеровують до Волинської облдержадміністрації, яка має надати відповідний висновок. Коли це стається, то ухвалюється остаточне рішення про об’єднання в єдину громаду. Надалі відбувається звернення до Центральної виборчої комісії, яка має призначити вибори.