Приміських перевізників вкотре “попросили” з центральних вулиць Луцька. На цьому наполягав начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Володимир Степанов під час чергової зустрічі із перевізниками.

Чиновник посилається на відповідне Рішення виконкому від 2007 року. Згідно з ним приміським маршруткам заборонено рухатися проспектом Соборності і Волі, вулицями Богдана Хмельницького, Винниченка і Парковою.

Володимир Степанов каже, що ці автобуси повинні курсувати менш завантаженими вулицями. Перевізники – проти. Вони укладали угоди у департаменті інфраструктури облдержадміністраці, а ще, кажуть, що люди вже звикли, і їм так зручно.

Олег Колеснік вважає, що приміські маршрутки навпаки повинні рухатися Луцьком. Коли міський транспорт не може впоратися з великим пасажиропотоком в час-пік вони особливо потрібні. Перевізник висловив свої сумніви щодо законності рішення міської ради.

Володимир Степанов також запропонував приміським перевізникам брати участь у конкурсах на міські маршрути. Однак, ідея не знайшла підтримки. Підприємці не мають відповідного транспорту. Дехто навіть не розглядає такої пропозиції, бо кажуть що в місті немає рівних умов для всіх перевізників, водіїв не оформлюють офіційно на роботу. Цього разу знайти спільне рішення знову не вдалося.