Відомий луцький адвокат, екс-депутат міськради, а нині голова правління Одеської кіностудії Андрій Осіпов видав свою першу книгу. Детективний роман з елементами судового нарису назвав “З особливою жорстокістю”.

За такою кваліфікацію вбивства і мали судити підопічного героя роману. І саме з особливою жорстокістю місцевого правосуддя зіткнувся адвокат Никанор Скрипник, захищаючи підлітка, на якому суспільство вже поставило хрест.

Андрій Осіпов переконаний, що є межа між адвокатською етикою і суспільною важливістю проблеми корупції в Феміді.

Події книги відбуваються саме в Луцьку. Тому й перша презентація книги “З особливою жорстокістю” відбулася в луцькій книгарні “Є” в рамках дофестивальної частини Другого Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера”.

При прочитанні твору в головному герої – адвокаті Никанорі Скрипнику, знаючий читач упізнає самого автора – Андрія Осіпова. Хоча сам він під час імпрези вчергове наголосив, що всі герої видумані.

Щоправда, здодом доповнив, що ключові постаті все ж мають прототипів в реальному житті. А вже потім зізнається, Никонором Скрипником звали рідного дідуся Андрія, якого він майже не знав.

Під час презентація до автора було багато питань. Найпопулярніше: чи будуть ще писати.

Андрій Осіпов підтвердив сподівання та трішки розповів про наступний роман. Він теж буде детективним та складатиметься з трьох частин.

Перша – про рідкісне явище – чесного прокурора. Друга про адвоката. А у третій – вони зійдуться в судовому двобої. Книги про чесність Луцької міської ради за часів його депутатства Андрій Осіпов поки писати не планує. Віджартувався, що ще не минули строки позовної давності.