Шеф-редактор газети «Вісник + К» Євген Хотимчук пообіцяв після перемоги видати ще одну книгу «Волинський небесний батальйон», до якої увійдуть розповіді волинських героїв, полеглих у повномасштабній війні Росії з Україною волинських героїв.

Про це він заявив у програмі «Актуально» на 12 каналі 28 березня.

«Буквально вчора у мене виникла думка, що є багато загиблих, і доведеться знову видавати таку книгу. Я б дуже хотів, щоб та книжечка була тоненька», – зауважив він.

Він нагадав, що раніше, 2019 року, з ініціативи редакції газети «Вісник + К» світ побачило видання «Волинський небесний батальйон», куди увійшли розповіді про загиблих героїв із Волині.

«Ми писали про кожного, давали фотографію, батьки розказували про своїх дітей, жінки – про чоловіків», – зазначив Євген Хотимчук.

«Ми вже будемо шукати матеріали, будемо просити журналістів. Це наш святий обов’язок – згадати кожного з цих хлопців. І потім щоб ці книжки у школи попали, в музеї, щоб була світла пам’ять. Вони все кинули і пішли битися за Україну. Вони герої – і про кожного треба згадати. Обов’язково напишемо таку книжку!» – пообіцяв гість програми.