Понад 800 абітурієнтів Волині, які складали пробне ЗНО з англійської мови, не змогли виконати частину завдань з аудіювання. Проблема – у бракованих дисках, які отримали із Львівського центру оцінювання якості освіти, що опікується цим регіоном. Як виявилось, там ніхто не переслухав еталонний запис із Києва від початку й до кінця. Тож з бракованого аудіофайлу зробили 54-ри копії та відправили на Волинь.
За цей час школярі встигли виконати шість завдань першого блоку, та п’ять – другого. А от вже решту завдань з аудіювання абітурієнти просто не почули. У Львові вже встигли вибачитись за ці незручності. Про повернення грошей – а це 132 гривні за послугу – поки мовчать.
Повний аудіозапис оприлюднили на офіційному сайті ще ввечері 31-го березня – у день тестування. До третього квітня у абітурієнтів є час ще скласти пробне аудіювання. Треба лише внести варіанти відповідей на спеціальний бланк в “Особистому кабінеті”. А вже після шостого квітня система підрахує результат і видасть загальну кількість балів. Тож школярі, стверджують організатори, зможуть оцінити свої знання з англійської, незважаючи на технічні несправності з носієм. До слова, проблеми із бракованими дисками виникли лише у Волинській, Рівненській та Львівській областях.