Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в закладах освіти, яке було заплановане на 15 і 17 червня, але скасовано з метою запобігання погіршення епідеміологічної ситуації, можна буде пройти в режимі онлайн вдома в ці ж дні.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Центрі закликали абітурієнтів 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО. При цьому у прес-службі УЦОЯО попросили всіх відповідальних за пункти проведення ЗНО та їх помічників прийти на пункти, щоб скеровувати учасників, які не отримають інформацію про неможливість роботи пунктів.

Разом з тим в УЦОЯО пропонують абітурієнтам пройти тестування вдома таким чином:

  • 15 та 17 червня об 11.00 зайти на свої інформаційні сторінки та завантажити тестові зошити і бланки відповідей з української мови та літератури, а також з тих навчальних предметів, які були обрані для проходження пробного ЗНО;
  • виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати результати.

Зазначається, що сервіс визначення результатів працюватиме з 11.00 17 червня до 18.00 19 червня. Також в Центрі оцінювання якості освіти нагадали, що експерти центру детально розберуть кожне завдання чотирьох надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Нагадаємо, 12 червня Кабінет міністрів скасував рішення про проведення в закладах освіти пробного зовнішнього незалежного оцінювання, запланованого на 15 і 17 червня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 25 червня по 17 липня, додаткова – з 24 липня до 10 серпня. Для проходження ЗНО зареєструвалися понад 379 тис. осіб.