Волинян, який поглумився над державним прапором у рідній Мар’янівці, – вимагає себе виправдати. 

Як розвивалися події далі: що присудили молодику і чи виконав він свої обіцянки завішати стягами усю Мар’янівку – у сюжеті 12 каналу.

Нагадаємо, неприємний інцидент трапився на початку липня, коли 19-річний місцевий мешканець Любомир Магера напідпитку приїхав на місцеву залізничну станцію і влаштував там погром. Тоді про скоєне хлопець говорив без жодного збентеження.

Через три місяці зговорив уже зовсім по-іншому. І наруги над прапором, каже юнак, на меті не мав, але час назад не повернеш і вчинене лишається вчиненим. Така поведінка хлопця обурила місцевих мешканців, активістів і учасників бойових дій.

Після інциденту Любомир Магера розкаявся і пообіцяв розвісити прапори по всій Мар’янівці. І навіть почав це робити.

Втім, пройшло не так багато часу і стягів не стало. Зараз Любомир запевняє, що не знає, де ділися стяги, а нові розвісить тільки тоді, коли його визнають невинним.

Днями його Горохівський суд зобов’язав до домашнього арешту. Після 21 години на вулицю зась. До того ж, у суді підтвердили, що витівка зі стягом – не єдиний його проступок. Щодо нього уже є відкрите кримінальне провадження, пов’язане з придбанням наркотиків. Любомир і сам вживав психотропи, але має намір лікуватися. Це у суді підтвердив його батько.

Та усі ці розбірки, судові тяганини і цькування односельчан, хлопець впевнений, через неприязнь людей до його батька. Щоб довести свою невинність, Любомир Магера хоче пройти перевірку на детекторі брехні просто у залі суду. Мовляв, його несправедливо звинуватили у нарузі над державним стягом і він це доведе.  До слова, у день коли хлопець проходитиме поліграф пообіцяв покликати і нашу знімальну групу.