Приватний луцький дитсадок “Happy kids club” відзначає свою першу річницю.

Про це у фейсбуці написала його засновниця Валентина Галущак.

“Happy kids club” – це особливий дошкільний заклад, де дітей не годують сосисками чи манною кашею з грудочками. У меню – курятина, індичатина та виключно оливкова олія. Його складали з врахуванням порад лікаря. У сучасному й стильному приміщенні відстежується температура та вологість повітря. Батарей у дитсадку немає, взимку гріє тепла підлога.

У садочку скрізь встановлені ексклюзивні меблі, на стінах – авторські розписи з зображеннями казкових персонажів і звірів.

“За такий короткий проміжок часу ми справді маємо колектив мрії, колектив педагогів, які люблять дітей, свою роботу, які постійно вчаться і з радістю діляться новими знаннями з колегами”, – написала Валентина Галущак.

Навчальну програму “Happy kids club” сформували на основі базового компоненту дошкільної освіти України. Вона орієнтована на розвиток емоційного інтелекту, критичного мислення і комунікаційних навичок.

Там є не лише традиційні предмети, а й, наприклад, проектна діяльність, фінансова грамотність, артрозвиток. У програмі також передбачені заняття з хореографії, акторської майстерності, казкотерапії. У всіх групах – щоденна англійська мова.