“Ягодин” частково паралізувало. На автодорозі неподалік із міжнародним автомобільним пунктом пропуску розпочалася акція протесту. У ній беруть участь близько сотні людей. Вони шляхом безперервного руху пішохідним переходом, частково обмежили рух транспорту на міжнародній трасі. Через це інколи відбуваються сутички між протестувальниками та тими, хто намагається виїхати на машинах за кордон.

Зміна митних правил набула неабиякого розголосу та уже була сотні разів розкритикована українцями. Раніше через кордон можна було перевозити товару на суму 500 євро, а тепер лише на 50. Якщо більше, то потрібно сплачувати мито або ж дотримуватися двох умов: бути відсутньою в Україні  більше 24 годин і не перетинати український кордон більше, аніж один раз за останні три доби.

Як наслідок, бізнес підприємців, які заробляли на продажі польських товарів в Україні та займалися перевезеннями, страждає. Люди мітингують. Охороняють громадський порядок на місці акцій протесту 40 поліціянтів.

Законодавці переконують, що закон створений для того аби принести більше доходів у держбюджет та обмежити так званий тіньовий − “човниковий” бізнес у прикордонних районах, який стане невигідним.