У Луцьку підвищили вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

Відповідне рішення прийняли під час виконкому Луцькради у середу, 20 жовтня, – пише ІА ВолиньPost.

Нагадаємо, у місті провели розрахунок і встановили низку факторів, котрі викликають необхідність підвищення вартості проїзду, зокрема це – зменшення пасажиропотоку через пандемію (аналіз показує, що потік не відновиться, адже люди знайшли й альтернативні методи перевезення), а також нелегальний обіг готівки 10-15 %, не зважаючи на те, що постійно проводять роботу з пасажирами, котрі платять в обхід системи CityCard. Вартість перевезення для учнів хочуть встановити на рівні 4 гривень, дорослих – 8 гривень.

Граничний тариф на послугу з перевезення одного пасажира автобусами на міських маршрутах встановили у розмірі 8 гривень, для учнів – 4 гривні за поїздку за наявності учнівського квитка.

Управління інформаційної роботи має довести рішення до відома громадськості шляхом публікації його у засобах масової інформації не пізніше 10 днів після його ухвалення. Після того, як його офіційно оприлюднять у друкованих ЗМІ, воно набуде чинності.

«Із такою швидкістю, як стають у нас автобуси нові, автобуси Євро-5, думаю, що на кінець року ми вже будемо мати більше половини такого транспорту. А в першій половині наступного року закінчимо з «Богданами» та «Еталонами», – сказав міський голова Ігор Поліщук щодо оновлення автопарку.