У Волинській обласній державній адміністрації провели установчі збори з питань формування Молодіжної ради.

Збори провели  сьогодні, 4 червня 2019 року, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Дениса П’ятигорця, – повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, під час засідання затвердили склад Молодіжної ради при облдержадміністрації, голову, його заступника та секретаря, а також положення консультативно-дорадчого органу.

Так, персональний склад відповідно до регламенту визначали відкритим голосуванням по кожній висунутій кандидатурі. Тож членами ради стали ті, які набрали найбільшу кількість голосів у межах встановленої чисельності Молодіжної ради відповідно до груп: представники молодіжних консультативно-дорадчих органів (від 2 до 5 осіб), представники інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері (від 4 до 8 осіб) та органів студентського та учнівського самоврядування (від 4 до 8 осіб).

Таким чином, до Молодіжної ради при Волинській ОДА обрали 14 представників відповідно до визначених квот.

Опісля, шляхом закритого голосування, обрали голову Молодіжної ради, яким став Віталій Сніжко (громадська організація «Студентська Рада Волині»). За пропозицією новообраного голови шляхом відкритого голосування заступником голови Молодіжної ради обрано Медину Павла (громадська організація Молодіжний ресурний центр «Нові крила»), секретарем – Петрика Дем’яна (молодіжна рада при Луцькій міській раді).

“Найголовніше – я маю бажання працювати, аби ця молодіжна рада була активною та працювала. Ми порушуватимемо питання, що стосуються молоді, молодіжної політики та людей, які там працюють. Зокрема, три основні завдання, які я ставлю перед собою, – сформувати потужну програму дій, яка працюватиме і дозволить реалізовувати різноманітні ініціативи молоді. Відповідно необхідно переглянути фінансування на такі заходи, оскільки тих коштів, яких вистачало кілька років тому, сьогодні вже не вистачає. І, звичайно, це лобіювання будь-яких питань, що стосуються молоді та її ініціатив”, – сказав Віталій Сніжко.

Своєю чергою, заступник голови облдержадміністрації Денис П’ятигорець звернувся до присутніх завжди бути активними та готовими до дій. Зокрема, мова йшла про підтримку голови «молодіжки» та один одного.

“Молодіжна рада – це люди. І вам потрібно чітко розуміти, що, аби досягнути деяких речей, доведеться боротися за це. Відтепер ви в статусі, який дозволить вам бути почутими. Але чують лише тих, хто активно діє і висловлює свою позицію. Тому я вам бажаю успіху. Будьте розумними, дипломатичними, але трохи наполегливими, особливо, що стосується вашої роботи у молодіжній раді”, – сказав посадовець.

Слід зауважити, що по завершенню зборів, члени Молодіжної ради   завітали і до голови облдержадміністрації Олександра Савченка, аби познайомитися та поспілкуватися про подальшу роботу консультативно-дорадчого органу при ОДА.

“У кожного своя робота. Запевняю, що у нас абсолютне взаєморозуміння у всьому. У мене немає до вас ніяких вимог, ніяких застережень. Завжди готовий вислухати, обговорити та підтримати ваші ідеї. Надіюся, що ця молодіжна рада буде результативною”, – відзначив Савченко.

Зазначимо, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації створили окрему рубрику «Молодіжна рада» (https://www.voladm.gov.ua/category/molodizhna-rada/1/), де розмістять установчі документи, склад молодіжної ради, протоколи засідань, прийняті рішення та інформацію про хід їх виконання, а також інші відомості про діяльність молодіжної ради.