120 прикордонників-самбістів змагалися за першість. Окрім медалей переможцям вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». А також нагороди Голови Державної прикордонної служби України. Старший прапорщик Луцького прикордонного загону Микола Семерей здобув найбільше нагород.

Микола Семерей – щорічний учасник прикордонних змаганнях, починаючи ще із 1997-го. І зазвичай виборює призові місця. Однак, каже, від перемог не розслабляється. А прагнення до нових звершень стимулює молоде покоління.

Чемпіонат із боротьби самбо тривав протягом двох днів у Луцьку. Змагання приурочили пам’яті героїв-прикордонників та майстра спорту з боротьби самбо молодшого сержанта Сергія Гулюка, який загинув на сході України. Загалом в чемпіонаті взяли участь 25-ть команд. Вони представляли всі регіональні управління та прикордонні загони. А також навчальні заклади Держприкордонслужби, Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» та Головний центр зв’язку автоматизації та захисту інформації.

У серії напружених та динамічних поєдинків, кубок Сергія Гулюка вже другий рік поспіль здобула команда Чернігівського прикордонного загону. Серед команд регіональних управлінь перше місце – у спортсменів Західного регіонального управління, друге вибороли – представники Північного регіонального управління, а третє – команда 10-го окремого загону оперативного реагування.