До початку навчального року – лічені тижні. Школярі вже вибирають ранці та зошити. Батьки шукають найкращу школу: хочеться, щоб і обладнання сучасне, і вчителі компетентні, і всесторонній розвиток щоб забезпечували.  Усе це  об’єднує в собі ліцензований приватний заклад освіти “Портал”, який вже 1 вересня відкриває свої двері для першокласників Луцька. Нині триває набір учнів. 

Це особлива школа, мета якої – створити новий освітній простір, в якому приємно навчатися та розвиватися через самопізнання. Школа орієнтована на виховання людей інтелектуального впливу.

Про особливості цього закладу ми розпитали його засновницю Інну Козак.

Що таке приватна школа “Портал”?

“Портал” – це переміщення в інший простір навчання. Простір, в який хочеться повертатися”, – зауважила Інна Козак.

Це приватна школа, розташована у самісінькому центрі Луцька (на вулиці Градний узвіз, 5). Вона декларує початкову освіту (1-4 клас). Кожен куточок цього закладу – стильний та сучасний. Є безліч “фішок”, що зроблять навчання максимально комфортним та продуктивним.

“У кожній парті вмонтований ноутбук. До речі, електрична напруга в них – лише 20 вольт, щоб діти були у безпеці. У нас передбачені планшети для дітей, мультимедійні дошки, 3D-принтер”, – каже Інна Козак.

Головне завдання “Порталу” – забезпечити максимально ефективну дозу знань та навичок, що дозволять не лише успішно складати іспити, а й вступити до закордонних вишів.

Набір на 2020-2021-й навчальні роки триває!

Набір на 2020-2021-й навчальні роки триває! Заповніть цю коротку онлайн-заявку, і ми зателефонуємо Вам:?https://cutt.ly/ZtnlOSrМи запрошуємо:?учнів 1-х класів на навчання;?дітей 5-6 років на підготовку до школи.Деталі за ?телефонами:099 442 75 54097 309 79 72066 738 59 46 Наша адреса?: м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5

Gepostet von Нова альтернативна школа «Портал» у Луцьку am Mittwoch, 25. März 2020

До речі, шкільної форми у цьому закладі не буде. Зате будуть стильні брендовані елементи одягу, що вирізнятимуть учнів “Порталу” серед усіх інших. Як саме вони виглядатимуть – поки тримають у секреті.

Які предмети вивчають у “Порталі”?

У цій приватній школі є традиційні предмети початкової школи: математика, українська мова, письмо, читання, образотворче мистецтво тощо. Але паралельно у закладі пропонують альтернативний розвиток. Додатково викладають такі предмети:

  • фінансова грамотність;
  • театральне мистецтво;
  • вступ у програмування;
  • арт-студія;
  • вступ у філософію;
  • вступ у астрономію;
  • фізика та хімія через експериментально-дослідницькі лабораторії;
  • хореографія;
  • go fitness;
  • поглиблене вивчення іноземних мов (англійська і польська – обов’язкові у програмі, намецька та іспанська – факультативно).

Нині є два пакети послуг: “Повний день” (з 9:00 до 18:00) та “Неповний день” (з 9:00 до 15:30).

У пакеті “Повний день” навчання організовано таким чином: у першій половині дня проводять традиційні уроки, а в другій – альтернативний розвиток.

Дозвілля у закладі також проходить активно: діткам влаштовують екскурсії, спільні походи в кінотеатри, візити у компанії Луцька.

Харчування дітей у школі

У “Порталі” – здорове харчування. Провайдер дитячого харчування доставляє корисні обіди та перекуси. Раціон розробляли дієтологи – аби учні отримували усі необхідні вітаміни та мінерали з їжі.

Як стати учнем “Порталу”?

Якщо ви хочете, аби ваша дитина здобула якісну початкову освіту, розвивалася і навчалася із задоволенням – тоді мерщій реєструйте її у “Порталі”. Для того, аби стати учнем цієї школи, необхідно:

Крок 1. Прийти у заклад, познайомитися із адміністрацією та вчителями.

Крок 2. Принести стандартний пакет документів (як і в звичайну школу).

Крок 3. Підписати договір із “Порталом”.

Контакти

За більш детальною інформацією про “Портал” звертайтеся:

Телефони: 099 44 27 554; 097 30 97 972

Пошта:  portal.school.edu@gmail.com

Фейсбук: https://www.facebook.com/portal.school/