У книгарні “Є” пройшла фотоакція “Приведи маму/тата на “Фронтеру”.

Захід влаштували 27 вересня у рамках підготовки до міжнародного літературного фестивалю “Фронтера”. Мета акції – закликати якомога більше людей на фестиваль.

“Сьогодні ми запросили людей, щоб вони прийшли сюди, пофотографувалися зі своїми дітьми. Будемо закликати людей на “Фронтеру”. Цим ми пропагуємо читання і даруємо родинам гарні світлини із книгами”, – розповіла PR-менеджерка фестивалю “Фронтера” Анна Поліщук.

Під час акції до книгарні приходили діти з батьками та фотографувались з книжками в руках. Далі відвідувачі публікували світлини в соцмережах із хештегами #приведимамунафронтеру, #приведитатанафронтеру. Організатори планують провести акцію ще раз у неділю,
29 вересня, у Центральній бібліотеці для дітей.

“Ми хочемо, щоб прийшло багато малюків. Зараз часто говорять про те, що діти не читають, тому ми будемо їх знайомити і з сучасними письменниками, і з книгою в цілому. Ми зробили дитячу і молодіжну сцени максимально цікавими. Це будуть творчі майстер-класи: виготовлення паперових книг, ліплення героїв із пластиліну. Дітям показуватимуть мультик за книгою “Котячі мандри”, – додала Анна.

Цьогоріч фестиваль буде особливим – у прогулянковому форматі. В оренду взято декілька приміщень, серед них – найбільший зал розважального центру “Промінь”. Організатори планують зібрати тисячу слухачів на поетичні читання Сергія Жадана. Цього року готується більше відомих письменників, різні формати, джазове читання, дитяча йога, а також поетичні читання під акомпанемент музиканта світового рівня – Романа Коляди.