Ринок “Привіз” проіснував у Луцьку майже два десятки років. Людям з села було зручно там торгувати, бо поруч залізничний вокзал. Але ринок закрили. На його місці ж хочуть збудувати торговий центр. Торгівціж обурюються, мовляв – про них не подумали.

Хоча, базарники таки знайшли де прилаштуватися. Частина роз’їхались по інших ринках, а дехто “насиджений” район покидати не захотів. То продають свою продукцію простонеба поблизу закритого “Привозу”, хоч це і незаконно.

Власник ринку надав письмову відповідь торгівцям.

Пообіцяв, виділити площі для сільськогосподарської продукції. Але це лише після закінчення будівництва торгового центру. Скільки на це потрібно років – невідомо.

А поки владці шукають альтернативу. Як варіант – розглядають парковку на Привокзальному. Мовляв – там ідеальне місце, щоб облаштувати новий ринок.

Для облаштування ринку підприємцю доведеться змінити цільове призначення ділянки і забути про свій “паркувальний” бізнес. Отож, чи захоче він це робити – буде відомо згодом. А поки селяни продовжують торгувати біля вокзалу і конфліктувати з муніципалами.