В пункт пропуску «Доманове» знову затримали автівку з контрабандними цигарками. Про можливий заборонений вантаж прикордонників Луцького загону повідомили заздалегідь. Автомобіль «Audi» 1999 року випуску прибув по смузі руху «зелений коридор». Оперативники вирішили, що ця автівка підозріла та провели більш детальний огляд.
У передніх сидіннях, паливному баку та в порогах іномарки було знайдено сховки з понад тисячею пачок безакцизних сигарет. На чоловіка складено протокол про порушення митних правил. Транспортний засіб литовської реєстрації та виявлені тютюнові вироби, вартістю понад 52 тисячі гривень вилучено.
Дещо раніше партії цигарок затримували в пунктах пропуску на кордоні із Польщею.  На “Ягодині” контрабандист перевозив їх у салоні, під обшивкою багажного відділення та в панелі приладів «Фольксвагену». А в “Устилузі” у ході перевірки двох мікроавтобусів «Mercedes» військовослужбовці знайшли два сховки у запасному колесі та в ящику під сидінням. В цьому випадку вилучили 800 пачок сигарет.