Прикордонники затримали на лінії розмежування партію медпрепаратів. Їх виявили в пункті пропуску Новотроїцьке під заднім пасажирським сидінням автомобіля.

Загалом, там було п’ять мішків з ліками на загальну суму 220 тисяч гривень. Серед них – 7 видів із вмістом наркотичних та психотропних речовин.

За поясненням пасажирів, усі медикаменти призначалися для однієї з лікарень у Донецьку, в якій перебувають бойовики. Адже ліків у поліклініках на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областях не вистачає. Наразі порушників передали представникам Національної поліції, а виявлений товар вилучила Фіскальна служба.
Також прикордонники виявили контрабандну м’ясопродукцію. Вона знаходилась в потязі Кишинів-Москва, який проїжджав через пункт контролю Хутір-Михайлівський. Під час перевірки одного з вагонів потяга, в двох пасажирських купе, правоохоронці виявили п’ять сумок з м’ясною продукцією. Їхня загальна вага склала 185 кілограмів. Контрабанду намагалися сховати в міжстельовому просторі та рундуках. Власником вантажу виявився громадянин Молдови.
Наразі, виявлений товар передали правоохоронцям. На правопорушників вже склали протоколи про адміністративне порушення.
Окрім того, прикордонники Сумського загону завадили незаконному переміщенню через кордон предметів, які становлять історичну та культурну цінність. Військовослужбовці під час патрулювання в районі населеного пункту Попівка Великописарівського району, виявили 2 старовинних самовари дев’ятнадцятого століття та вісім фарфорових статуеток часів Радянського союзу.
За попередньою інформацією, правопорушники хотіли перемістити товар на територію Росії. Наразі виявлені предмети передали працівникам фіскальної служби. Правоохоронці намагаються встановити причетних осіб.