Народний депутат України Степан Івахів каже, що зараз за Україну весь демократичний світ і ми точно переможемо.

“Україна буде в ЄС дуже швидко. Ми ж бачимо, що будь-яка ідея, яка генерується тою чи тою країною Євросоюзу приймається легко. Нащо нині щось започатковувати, що не буде швидко зроблено?

Гаазький суд сказав, що буде розглядати справу… А судді можуть взяти справу в двох випадках. Якщо є ратифіковане Римське право у нас і в Росії або з ініціативи якогось судді. І власне з такої ініціативи судді, якого ми навіть не знаємо, заявив, що воно приймається.”

За словами Степана Івахіва у Європі немає популізму. Якщо там щось кажуть, то обов’язково виконують. Тим більше, що цього у політиків просить їхній народ

“Політики в будь-якій країні світу і в першу чергу в Європейській дивляться на свій рейтинг і коли глава держави стає осторонь цієї проблеми його рейтинг різко падає. Люди їх загнали в цю ситуацію. Будь-який політик хотів би свою країну огородити від цієї проблеми, але люди не дають, люди питають “чому ти це не робиш?”.

За словами нардепа світ і сам зрадів шансу прибрати Путіна зі світової політичної арени.

На моє глибоке переконання такого шансу (авт. позбавитись Путіна) всі очікували. Він сам дав їм цей шанс, бо вже поперек горла їм (авт. світовій спільноті ) стоїть своєю поведінкою. На жаль, ми площадка, на якій робляться ці речі, але він дав цей шанс.