П’ятий день зимових олімійських ігор у Пхьончхані відзначився поганими погодніми умовами та скасуванням кількох запланованих спортивних подій. Зокрема через сильний вітер організатори перенесли змагання з жіночої індивідуальної гонки та з гірськолижних видів спорту.

Втім, стихія не завадила чотирнадцятого лютого визначити цьогорічного олімійського чемпіона з сноубордингу. Ним став відомий американський спортсмен Шон Вайт який вже тричі отримував золото на олімпіаді. Переможцем з лижного двоборства – представник Німеччини Ерік Френцель.Члени жюрі назвали також фіналістів з парного фігурного катання. Найкращий результат у короткій програмі показали представники Китаю, Росії та Канади. А фігуристи з Північної Кореї посіли лише одинадцяте місце в цій категорії. Делегація КНДР раніше заявляла, що саме цей вид спорту найсильніша сторона команди.

Пара спортсменів Ром Тий-Ок і Кім Джуссік раніше вже казали, що об’єктивно оцінюють свої сили та не сподіваються на медаль. Проте атлети хотіли пройти в шістнадцятку, щоб п’ятнадцятого лютого взяти участь у великій фінальній програмі Олімпіади з фігурного катання. Для виступу вони обрали інструментальну версією пісні “День в житті” британського гурту “Бітлз”.